Музика Наталя Ярославівна

Музика Наталя Ярославівна

Кандидат фармацевтичних наук, доцент кафедри

Тема кандидатської дисертації:

“Експериментальне обгрунтування застосування нового препарату свічок „Альтабор” при захворюваннях передміхурової залози”, 14.03.05-фармакологія

 

Автобіографія

Народилася в 1981 р. на Тернопільщині. В 1990 році закінчила із медаллю Хотинську Гімназію Чернівецької області. В 2003 році закінчила фармацевтичний факультет Львівського державного медичного університету імені Данила Галицького за спеціальністю «Фармація» ОКР «спеціаліст». У 2010 р. захистила кандидатську дисертацію науковий керівник – д.фарм.н, професор, завідувач кафедри фармакоекономіки Національного фармацевтичного університету м. Харків Яковлева Л.В.). З 2007 р. працювала на кафедрі фармації на посаді викладача відділення молодших медичних і фармацевтичних фахівців. З 2010 р. працювала на посаді асистента кафедри фармації, з 2015 - на посаді доцента кафедри.

Діяльність в університеті:

При роботі в університеті займає активну громадську позицію, приймає участь у житті вузу: член Вченої ради фармацевтичного факультету, факультету післядипломної освіти та предметно-методичної комісії з дисциплін фармацевтичного профілю.

Напрям наукової діяльності:

Ідентифікатори вченого:

Web of Science Researcher ID: D-2379-2017

ORCID: orcid.org/0000-0002-3381-1163

Google Scholar профіль

Наукові публікації:

В цілому за період роботи на кафедрі опубліковано більше 70 наукових та навчально-методичних праць.

Дисципліни, що викладаються:

фармакоекономіка, організація та економіка фармації, менеджмент та маркетинг у фармації.

Хоббі, захоплення:

туризм, гірськолижний спорт

Контактний e-mail:

muzykanataliya@ukr.net