Коваль Микола Васильович

Коваль Микола Васильович

Кандидат фармацевтичних наук, доцент

Тема кандидатської дисертації:

“Синтез и некоторые превращения в ряду конденсированных производных ксантина”, 15.00.02 – фармацевтична хімія і фармакогнозія.

Автобіографія

Народився в 1953 році у с. Василівка Сокирянського району Чернівецької області. Трудову діяльність в аптечній мережі розпочав в 1973р. завідуючим аптеки №59 с. Вашківці Сокирянського району після закінчення фармацевтичного відділення Одеського медичного училища №3. У 1977-1982 роках навчався на фармацевтичному факультеті Запорізького медичного інституту, по закінченню якого працював на кафедрі органічної хімії даного інституту. У 1987 році захистив кандидатську дисертацію на тему «Синтез и некоторые превращения в ряду конденсированных производных ксантина» за спеціальністю 15.00.02 – фармацевтична хімія і фармакогнозія (науковий керівник - д.фарм.н, професор, завідувач кафедри органічної хімії Запорізького медичного інституту Прийменко Б.О.) З 2000 року завідувач центральної районної аптеки №28 м. Сокиряни.

Діяльність в університеті

Громадська позиція: голова організації роботодавців Сокирянського району, депутат Чернівецької обласної ради.

Наукові публікації:

В цілому за період роботи опубліковано 34 наукові роботи, з них 5 авторських свідоцтв, 6 статтей в наукових фахових виданнях та тези доповідей на конференціях.

Дисципліни, що викладаються:

організація та економіка фармації, фармацевтичне правознавство

Хобі, захоплення:

бджільництво, садівництво.

Контактний e-mail:

Написати листа: apt28@ukr.net