Ровінський Олександр Олександрович

Ровінський Олександр Олександрович

Асистент кафедри фармації

Автобіографія

Народився 23 березня 1988 року в смт. Сатанів Хмельницької області. В 2005 - 2010 рр. навчався на фармацевтичному факультеті Буковинського державного медичного університету за спеціальністю «Клінічна фармація» ОКР «спеціаліст». В 2010-2011 рр. проходив навчання в інтернатурі на базі Вінницького національного медичного університету ім. М.І. Пирогова. З 2011 року працював на посаді старшого лаборанта кафедри фармації БДМУ, та викладачем відділення молодших медичних та фармацевтичних фахівців. З 2014 року працює на посаді асистента кафедри фармації.
Діяльність в університеті

Заступник головного куратора фармацевтичного факультету, головний куратор кафедри, член групи іміджевої політики університету, на кафедрі відповідальний за: облік та збереження матеріальних цінностей; забезпечення апаратурою, комп’ютерною технікою тощо; охорону праці і техніку безпеки; цивільну оборону; наповнення цифрового репозиторію; оформлення вимог для отримання з віварію, господарського та медичного складів необхідного забезпечення для навчального процесу і наукової роботи кафедри.

Напрямки наукової діяльності:

  • Запланував дисертаційну роботу на здобуття наукового ступеня кандидата фармацевтичних наук на тему: «Вплив екстракту листя тополі китайської на функцію нирок та водно-сольовий обмін»

Наукові публікації: 
  • За період роботи на кафедрі опубліковано 12 статей навчально-методичного спрямування, 21 тез- доповідей, отримано 1 патент на корисну модель та 1 нововведення.

Ідентифікатори вченого:

Web of Science Researcher ID: D-2383-2017
ORCID: orcid.org/0000-0003-2067-9703
Google Scholar профіль

Дисципліни, що викладаються:
  • фармакологія, побічна дія ліків, належні практики у фармації.

Хоббі, захоплення:
  • художня самодіяльність, література.

Контактний e-mail: 

alexander.r@i.ua
rovinsky@bsmu.edu.ua

Comments