Новини‎ > ‎

Просвітня акція "Сила України в єднанні"

16 лютого о 10:00 Державний гімн України звучав в усій країні з піднятим державним прапором! Студенти 1 курсу 5 групи спеціальності «Фармація, промислова фармація» фахового коледжу БДМУ зі своїм куратором – асистентом кафедри фармації Сидор Валерією на Центральній площі м. Чернівці взяли участь в урочистостях, присвячених державному Дню єднання, які в цей день проводились в більшості міст України і свідчили про єдність та непохитне прагнення нашого народу до самовизначення і незалежності. На початку свята присутні заспівали державний гімн України, під час якого був урочисто піднятий державний прапор.

Після урочистостей студенти разом з куратором та старшим лаборантом кафедри фармації Ганчук Іриною на вул. Кобилянській провели просвітницьку акцію «Сила України в єдності»: на фоні державного прапора було розгорнуто банер з намальованою картою України і кожен з перехожих мав змогу поставити на неї відбиток свого пальця одним із національних кольорів. Містяни та гості міста радо брали участь у акції, залишавши свій відбиток пальця як частинку себе на малюнку території України і далі йшли з гарним настроєм. Студенти бажаючим зав’язували на руку синьо-жовті стрічки, а наймолодшим учасникам дарували ще й різнокольорові кульки. Під час акції проводились також просвітницькі бесіди про важливість єдності народу, активну позицію кожного у визначальні для нашої держави часи.

Інформацію підготувала: асистент кафедри фармації Валерія Сидор

Відео з проведення акції: Ihttps://www.youtube.com/watch?v=n97qsbi9GAI