Новини‎ > ‎

Круглий стіл до Дня науки

опубліковано 20 трав. 2016 р., 03:33 Кафедра фармації ‎(Підрозділ БДМУ, Чернівці)‎   [ оновлено 20 трав. 2016 р., 03:38 ]

Традиційно в травні наукова спільнота України та світу відзначає День науки. Безсумнівно значущим є факт виокремлення цього дня в календарі не тільки для науковців, але й для суспільства в цілому.

Щодня клопітка праця науковців, нові винаходи та відкриття в різних галузях приносять користь людству та відкривають нові можливості, розширюючи кругозір для подальших досліджень.

З цієї нагоди кафедрою фармації Вищого державного навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет» було організовано та проведено зустріч у форматі круглого столу, до якої долучились викладачі кафедри та студенти, які проявляють цікавість та ініціативу на шляху творення наукової роботи.

Слова привітання та заохочення бути небайдужими до спільної праці на науковій ниві скерував до присутніх завідувач кафедри Геруш Олег Васильович. Адже крім навчального процесу рівноцінним пріоритетом у вищій школі залишається наукова робота.

Відповідальний за НДР кафедри к.фарм.н. Зеленюк Володимир Георгійович у своїй доповіді окреслив основні здобутки та подальші напрямки наукової діяльності кафедри. Куратор студентського наукового гуртка асистент Садогурська Катерина Володимирівна ознайомила присутніх з тематикою наукової роботи гуртка в поточному навчальному році. Викладачі кафедри виступали із пропозиціями щодо перспектив наукового пошуку та публікації результатів досліджень у закордонних наукових виданнях. Також студенти та молоді вчені ділились досвідом участі у регіональних та міжнародних наукових конференціях.

Отож, в переддень відзначення Дня науки зичимо всім хто обрав цей нелегкий, але водночас настільки важливий шлях, наснаги, витривалості, нових творчих здобутків та успішної реалізації ідей.

Круглий стіл до Дня науки 2016